Listová analýza

Provádíme rozbor listů ovocných stromů a vinné révy, dále pak rozbory: obilí, kukuřice, řepky, slunečnice, listy zeleniny, chmelu. Stanovení živin: dusíku, fosforu, draslíku, vápníku, hořčíku. Na základě rozboru doporučíme a výhodně dodáme potřebná listová hnojiva. Cena rozboru na výše uvedené živiny včetně poradenství: 726 Kč. Dále provádíme rozbory na mikroelementy: Měď, mangan, zinek. V tomto případě je cena rozboru na jeden mikroelement 176 Kč.

Způsob odebrání vzorku

Odebrat listy z několika míst, výsledný vzorek by měl mít cca 250 g. Takto připravený vzorek je nutné zabalit do igelitového sáčku a pečlivě ochránit, aby nedošlo k poškození při přepravě. Odebraný vzorek lze dodat osobně, poštou, či objednaným kurýrem.

Jak dopravit vzorek k nám do laboratoře?

  1. Osobně – Chotěšov 167 (u vlakového nádraží), 410 02 Lovosice | Otevírací doba: Po – Čt 6:00- 15:30, Pá 6:00 – 16:30,  Březen až Květen: So: So 8:00 – 11:00 Mapa
  2. Zaslat poštou – Nezapomeňte zásilku pečlivě zabalit, aby nedošlo k poškození vzorku. Zašlete na adresu: A.G. Service s.r.o. Chotěšov 167, 410 02 Lovosice. Po obdržení vzorku provedeme objednaný rozbor a výsledek zašleme e-mailem (při platbě na účet), či v obálce spolu s poštovní poukázkou
  3. Objednání kurýra na Vaši adresu: Po přijetí objednávky a peněz na náš účet (Nutno připočítat cenu za dopravu: 165 Kč) objednáme na Váš zvolený čas a na Vaši adresu kurýra, který od Vás vzorek převezme. Bez starostí a nutnosti chodit na poštu! Výsledek rozboru zašleme e-mailem, popř. v obálce.

Pokud máte zájem o rozbor listů, listovou analýzu, neváhejte a pošlete nám objednávku pomocí následujícího formuláře, či nás kontaktujte na tel. čísle: 777 489 787 ! Na základě Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat s upřesněním objednávky.

Objednávkový formulář

Vaše jméno a příjmení*

Váš Email*

Vaše telefonní číslo*

Fakturační adresa*

IČO (pouze pro firmy)

DIČ (pouze pro firmy)

Ulice a číslo*

Město*

PSČ*

Dodací adresa - nevyplňujte pokud je shodná s dodací adresou

Ulice a číslo

Město

PSČ

Vyberte prosím možnost rozboru: (Ceny uvedeny vč. DPH)*

Doprava vzorku k nám*

Způsob úhrady*

Poznámka

políčka označená * jsou povinná

Permanent link to this article: http://www.zemedelskerozbory.cz/listova-analyza/